Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Toplumumuzun son derece önem verdiği ve büyük bir çaba sarf ettiği konulardan biri temizliktir. Toplumuzdaki bayanların temizlik yapması için özel bir neden bulunmamaktadır. Temizlik bir terapi gibi görülmekte ve gündelik hayatın en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Temizlik yapılırken en çok vakit harcanan eşyalardan biri halılardır. Halılar yaşam alanlarının en önemli parçalarıdır ve çok sık kullanılıyor olmaları nedeni ile aynı sıklıkta kirlenmektedir. Kişiler düzenli silme ve süpürme işlemi yapsa da halıların içinde bulunan zararlı toz, bakteri ve görünmeyen kirleri tamamen temizlemek mümkün değildir. Bursa halı yıkama firmamız, tamda bu noktada hanımların imdadına yetişmekte ve profesyonel hizmet anlayışı sayesinde, son derece hijyenik yaşam alanlarına sahip olmalarını sağlamaktadır.

Evlerin en sık kullanılan eşyalarından biri olan halıların ilk günkü temiz haline kavuşmasını sağlayan firmamız, tecrübeli bir ekip, en son teknolojiye sahip cihazlar, özel temizleme solüsyonları ve organik deterjanlar ile yıkama işlemi yapmaktadır. Tecrübeli ekibimiz yıkanacak halılarınızı kapınızdan teslim almakta ve halıların cinsini dikkatli bir şekilde incelerek yıkama yöntemine karar vermektedir. En doğru yıkama yöntemini, deterjanı ve halıdaki leke durumuna bağlı olarak leke çıkartıcı solüsyonu belirleyen firmamız, halıların zarar görmesini önlemek adına büyük bir emek vermektedir. Yıkama işlemi sırasında halılarda yer alan leke, kir, toz ve zararlı bakterilerin tamamen arınmasını sağlamaktadır. En uygun fiyat garantisi ile en kaliteli hizmeti sunan Bursa halı yıkama firmamız, halıların özel odalarda kurutulmasını sağlamakta ve özel paketlere geçirdikten sonra, sizlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Bursa Halı Yıkama
Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama Fiyatları

İnsanlar halılarını yıkamaya vermeden önce, yıkanacak halıları için ne kadar ücret vermeleri gerektiğini merak etmekte ve öğrenmek istemektedir. Bursa halı yıkama firmamız, halıları kapınızdan teslim alırken ücret hesaplaması yapmakta ve sizleri bilgilendirerek, bir makbuz teslim etmektedir. Firmamızın halı yıkama fiyatlarını belirlerken baz aldığı bazı kriterler bulunmaktadır. Halıların yıkama ücreti hesaplanırken baz alınan en önemli etken halıların metre karesidir. Bizler ilk bakışta halıların metre karesi hakkında bilgi sahibi olsak da sizler halılarınızın metre karesini bilmek istediğinizde halının enini ve boyunu çarpmanız yeterli olacaktır. Halı yıkama fiyatlarının değişkenlik göstermesine neden olan bir diğer etken ise halıların cinsidir.

Yün halılara ya da ipek halılara özel yıkama yöntemleri uygulanması gerekmektedir. Her halıya aynı cihazla temizleme yapmak halıların zarar görmesine ve deforme olmasına neden olmaktadır. Bursa halı yıkama firmamız, piyasaya göre oldukça uygun bir fiyatlandırmak yapmakta ve müşterilerinin aldığı hizmetten memnun kalmasını sağlamaktadır. Sizlerde yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yaşam Alanlarının En Önemli Parçası Olan Halılar Hangi Sıklıkla Temizlenmelidir?

Yaşam alanlarının temiz görünmesini sağlayan en önemli parça, hijyenik, temiz ve lekesiz halılardır. Halıların her gün süpürülmesi ve düzenli aralıklar ile silinmesi, derinlemesine bir temizlik kazanmasını sağlamamaktadır. Bu nedenle kişilerin yaşam alanlarının en önemli parçası olan halılarını, düzenli aralıklar ile profesyonel kişilere temizletmesi gerekmektedir.

İnsanlar halıların hangi sıklıkla yıkanması gerektiğini tam olarak bilememektedir. Bu durumun belirlenmesinde göz önüne alınan bazı etkenler bulunmaktadır. Bursa halı yıkama firmamız, halı yıkama sıklığının; halıların hangi sıklıkla kullanıldığı ve ne tür lekelere maruz kaldığı ile doğru orantılı olduğunu vurgulamaktadır. Kullanıcıların temizlik yapma düzeni, temizlik aralığı, halılara yaptığı bakım şekli ve halıları kullanım durumu, halıların hangi periyotlarda yıkanması gerektiğini göstermektedir. Firmamız müşterilerine, çok fazla kullanım halinde olmayan halıların altı ayda bir, çocuk odası, oturma odası, mutfak ya da antre gibi düzenli olarak kullanılan alanlardaki halıların ise üç ayda bir yıkanması gerektiğini belirtmektedir. Sizlerde halı yıkama periyotları, halı yıkama ücretleri ve halı yıkama ekipmanlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, telefon numaralarımız üzerinden Bursa halı yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.