Bursa Araç Koltuğu Yıkama

Bursa Araç Koltuğu Yıkama

Bursa araç koltuğu yıkama hizmeti veren firmamız aracınızı tesislerimize getirdiğiniz takdirde en iyi hizmet kalitesiyle tertemiz bir şekilde teslim eder. Bursa ve bütün ilçelerine hizmet veren firmamız uzman kadrosu ve kaliteli temizlik malzemeleriyle aracınızın hijyenini en iyi şekilde sağlamaktadır. Aracınızın koltuk döşemeleri, tavanı, yer döşemeleri, bagajı iç ya da dış fark etmeksizin isteğiniz doğrultusunda yıkanır ve lekelerden arındırılır. Araç koltukları sürekli dışarda bulunmaları ve kullanıma maruz kalmaları yüzünden lekelenir, kirlenir ya da deformasyona maruz kalır. Firmamız en iyi kalitedeki temizlik malzemeleri ve tecrübeli kadrosuyla bu problemlerden kurtulmanızı sağlar. Kirlenen koltuklar insan sağlığını tehdit ettiği gibi kirli halleriyle araç koltuklarını olduğundan eski ve yıpranmış gösterir. Kirlenen koltuklar aynı zamanda kötü bir koku yayarak araç içindeki havayı bozar.

Bursa Araç Koltuğu Yıkama
Bursa Araç Koltuğu Yıkama

Araç Koltuğu Yıkanması

Öncelikle aracınızın koltuk tipine göre temizlik malzemeleri seçilir. Örneğin deri koltukların ihtiyaçları kumaş kaplı koltukların ihtiyaçlarından farklı olacaktır, bu yüzden koltuk tipine göre temizlik malzemeleri seçilir. İlk olarak koltuğun dezenfekte edilmesini sağlayacak bir şekilde su uygulanır. Bu su uygulaması sırasında koltuk yüzeyleri tamamen ıslatılır. Dezenfekte işleminin fayda sağlayabilmesi için koltuklar bir süreliğine ıslak bir şekilde bekletilir. Araç koltuklarınız bu şekilde bekletilirken üstlerindeki kirlerin büyük bir çoğunluğu dezenfekte işleminde kullanılan özel su sayesinde çözünmüş olur. Bu işlem sayesinde lekelerle birlikte aracınız bakterilerden de arındırılmış olur.

Bursa araç koltuğu yıkama hizmeti veren firmamız daha sonra geride kalan sabitleşerek koltukların içine işlemiş lekelerin çıkması için çalışmalara başlar. Koltuklardaki lekelerin türüne ve yoğunluğuna göre seçilen temizlik malzemeleriyle tekrar işlem yapılır. Bu işlem sonrasında lekeler araç koltuk döşemelerine zarar vermeyecek bir şekilde fırçalanır. Fırçalanma işleminden sonra, lekelerden arındırılmış koltuklar tekrar durulanır ve durulandıktan sonra özel makineler yardımı ile koltuklardan en az %80 oranında nem çekilir. Nem çekim işlemi bittikten sonra araç koltuklarının yüzeyi lekelerden ve sudan arındırılmış bir hale gelir. Bu işlem sonrası aracınız hemen kullanıma hazır olur.

Temizlik sürecinde kullanılan leke çıkarıcı temizlik malzemelerinin hiçbiri insan sağlığına zarar vermez ya da araç koltuklarında kalıntı bırakmaz. Kullanılan malzemelerin hepsi hipoalerjendir. Kullanılan deterjanların ve leke çıkarıcıların seçimi oldukça önemlidir, yanlış deterjan ve leke çıkarıcı seçimi koltuğunuzdaki lekeyi çıkartmayacağı gibi koltuk döşemelerinize dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Diğer Yıkama Hizmetleri

Bursa araç koltuğu yıkama hizmeti dışında başka hizmetleri de bulunan firmamız aradığınız takdirde yerinde araç koltuğu yıkama hizmeti de vermektedir. Firmamız tesislerinde verdiği hizmet kalitesinden ödün vermeden aynı kalitedeki temizlik hizmetini yerindeki araçlarınızın koltuk döşemelerine, yer döşemelerine ve tavanına da uygulamaktadır. Yıkama sonrasında araçlarınızın koltukları ıslak kalmaz ve hemen kullanılmaya hazır hale gelir. Yıkama hizmetlerimizin hepsi ne yaptığını bilen, profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Araç koltuk yıkamanın yanı sıra, halı, battaniye, koltuk yıkama hizmeti de veren firmamız yıkamada kullandığı tüm ürünleri yıkayacağı materyalin dokusuna göre seçmekte ve ona zarar vermeden kullanmaktadır. Araç koltuk yıkama işlemi diğer ürünlere göre biraz daha zor olmaktadır. Son teknoloji cihazlar ve uygun temizlik ürünleriyle gerçekleşen araç koltuk yıkma hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Araç koltuk yıkama fiyatları, araçta yer alan koltuk türü başta olmak üzere pek çok faktöre göre değişebilmektedir. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.